SOL, BNB, ADA, XRP Coin ve Bu 4 Coin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Bitcoin’in 70.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması altcoin fiyatlarını artırdı. Kripto analisti Rakesh Upadhyay’a gör bu, yeni bir BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma ihtimaline işaret etti. Bitcoin ve XRP Coin dahil önemli altcoinlerde dikkat edilmesi gereken önemli direnç seviyeleri neler? Analist, öğrenmek için grafikleri inceliyor.

BTC, ETH, BNB ve SOL Coin analizi

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Bitcoin 8 Nisan’da simetrik üçgen formasyonunun üzerine çıktı. Böylece, boğaların ayılara üstün geldiğini gösterdi. BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.777 doları tekrar test etmesi muhtemel. Bu seviye önemli bir bariyer görevi görecektir. Ancak boğalar bu seviyeyi aşarsa, BTC’nin yükseliş trendinin bir sonraki ayağını 84.000 dolarlık desen hedefine doğru başlatması mümkün. Ayılar için zaman tükeniyor. Geri dönüş yapmak istiyorlarsa, fiyatı hızlı bir şekilde 20 günlük EMA’nın (68.335 dolar) altına çekmeleri gerekecek. Bu gerçekleşirse, BTC’nin 50 günlük SMA’ya (64.828 dolar) düşmesi olası.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Ether birkaç gündür 3.056 ila 3.679 dolar arasında işlem görüyor. Bu da boğalar ile ayılar arasındaki kararsızlığı gösteriyor. ETH, göz önünde bulundurulması gereken önemli bir seviye olan 3.679 dolarlık genel dirence ulaştı. Alıcılar bu engeli aşarsa, ETH’nin ivme kazanması ve 4.093 dolara yükselmesi mümkün. Ayıların bu seviyeyi şiddetle savunması bekleniyor. Ancak boğalar galip gelirse, ETH’nin yükseliş trendinin bir sonraki ayağını 4.488 dolara doğru başlatması olası. Bu varsayımın aksine, fiyat 3.679 dolardan keskin bir şekilde düşer ve 20 günlük EMA’nın altına inerse, aralığa bağlı hareketin bir süre daha devam edeceğini gösterecektir.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

BNB, simetrik üçgen formasyonu içinde işlem görmeye devam ediyor. Bu da arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. 20 günlük EMA (570 dolar) kademeli olarak yükseliyor ve RSI pozitif bölgede. Bu da boğaların küçük bir avantaja sahip olduğunu gösteriyor. BNB üçgenin ayı trend çizgisine ulaştı. Bu direnci aşarsa, BNB’nin 16 Mart’taki en yüksek seviyesi olan 645 doları yeniden test etmesi mümkün. Aksine, fiyat düşüş trendi çizgisinden aşağı dönerse, BNB’nin birkaç gün daha üçgenin içinde kalacağını gösterecektir. Fiyat üçgenin altına düşerse ayılar hakim konumda olacaktır.

Solana (SOL) fiyat analizi

Boğalar, Solana’yı 20 günlük EMA’nın (181 dolar) üzerinde tutmakta zorlanıyor. Bu da ayıların seviyeyi savunduğunu gösteriyor. Fiyat mevcut seviyeden aşağı dönerse, SOL’un 162 dolarlık kritik desteğe düşmesi olası. Boğaların bu seviyeyi güçlü bir şekilde koruması gerekiyor. Çünkü bunu yapmamaları 126 dolara düşüş için kapıları açacaktır. Alternatif olarak, fiyat 162 dolardan toparlanır ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, SOL’un 162 ila 205 dolar aralığında kalış süresini bir süre daha uzatacağına işaret edecektir. Boğa trendinin bir sonraki ayağı 205 doların üzerinde bir kırılma ile başlayabilir.

DOGE, ADA, TON ve XRP Coin analizi

Ripple (XRP Coin) fiyat analizi

Ayılar XRP Coin fiyatının boğa trend çizgisinin altına düşmesinden faydalanamadı. Bu da 8 Nisan’da fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkaran alıcıları cezbetti. Düz hareketli ortalamalar ve orta noktanın hemen üzerindeki RSI, yakın vadede menzile bağlı bir hareket olduğunu gösteriyor. XRP Coin fiyatının birkaç gün daha 0,56 dolar ile 0,69 dolar arasında dalgalanması mümkün. Alıcıların, 0,74 dolarlık zorlu dirence yükselme olasılığını artırmak için fiyatı 0,69 doların üzerine çıkarması gerekecek. Bunun yerine, ayılar sorumluluğu üstlenmek istiyorlarsa, XRP Coin fiyatını 0,56 doların altına düşürmeleri ve sürdürmeleri gerekecek. XRP Coin fiyatının daha sonra 0,52 dolara ve ardından 0,48 dolara düşmesi olası.

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

DOGE 6 Nisan’da 20 günlük EMA’nın (0,18 dolar) üzerine çıktı. Ayrıca, 7 Nisan’da 0,19 doların üzerine çıkmak için yükselmeye devam etti. Boğalar momentumu korumaya ve fiyatı 0,23 dolarlık genel dirence doğru itmeye çalışacaklar. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış, boğa trendinin yeniden başladığını işaret edecektir. DOGE daha sonra 0,30 dolara yükselmeye çalışacak. Aksine, fiyat 20 günlük EMA’nın altına düşerse, ayıların daha yüksek seviyelerde aktif kaldığını gösterecektir. Bu da 50 günlük SMA’ya (0,15 dolar) düşüş olasılığını artıracaktır.

Cardano (ADA) fiyat analizi

Boğalar geçtiğimiz birkaç gün içinde Cardano’yu başarıyla 0,57 doların üzerinde tuttu. Ayrıca, 8 Nisan’da fiyatı 20 günlük EMA’ya (0,62 dolar) çıkardı. Fiyat 20 günlük EMA’dan aşağı dönerse, ayıların komutada olduğuna işaret edecektir. Satıcılar fiyatı 0,57 doların altına çekmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, ADA düşüş eğilimli bir baş ve omuz formasyonunu tamamlayacaktır. Bunun da bir sonraki ana destek olan 0,46 dolara doğru aşağı yönlü bir hareket başlatması mümkün. İlk güç işareti, 20 günlük EMA’nın üzerinde bir kırılma ve kapanış olacaktır. Bu da 0,68 dolara yükseliş için kapıları açacaktır. Alıcıların 0,81 dolara yükselme olasılığını artırmak için bu engeli aşması gerekecek.

Toncoin (TON) fiyat analizi

Toncoin (TON) 8 Nisan’da 5,50 ila 5,69 dolarlık genel direnç bölgesinin üzerine fırladı. Böylece, boğa trendinin bir sonraki ayağının başladığını gösterdi. Alıcılar fiyatı 5,69 doların üzerinde tutarsa, TON’un bir sonraki hedef olan 7,09 dolara yükselmesi mümkün. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesindeki RSI, boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Ayıların agresif boğaları tuzağa düşürmek için fiyatı 5,50 doların altına çekmesi gerekecek. Bu da 20 günlük EMA’yı (4,97 dolar) tehdit ederek uzun likidasyonla sonuçlanabilir. Bu seviye yol verirse, TON’un 4,72 dolara ve ardından 4,22 dolarlık % 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine düşmesi olası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir